Supglas 1700-tal Sommar

Supglas 1700-tal Sommar
Supglas 1700-tal Sommar
Supglas 1700-tal Sommar
Supglas 1700-tal Sommar

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SUPGLAS, 1700-tal, 1 par, höjd ca 16 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

478127

2017-08-16