Matbord skrivbord

Matbord skrivbord
Matbord skrivbord
Matbord skrivbord
Matbord skrivbord
Matbord skrivbord
Matbord skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD / AVLASTNINGSBORD, 1930-tal, betsad björk, rak modell, höjd ca 75, 140x74 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

478129

Päivämäärä:

2017-08-16