Matbord skrivbord
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD / AVLASTNINGSBORD, 1930-tal, betsad björk, rak modell, höjd ca 75, 140x74 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
478129
Päivämäärä:
2017-08-16