Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMILE & PAUL-LOUIS MULLER & LOISEAU-ROUSSEAU, Relief, keramik, signerad, djup ca 12 cm, 35x48 cm

slitage, smärre skador

478130

2017-08-20