Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RUNE PERSSON (1914-1990): Stadsbild, signerad Rune Persson 51, olja på duk, ca 73x60 cm
Zustandsbeschreibung
478133
2017-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner