Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

RUNE PERSSON (1914-1990): Stadsbild, signerad Rune Persson 51, olja på duk, ca 73x60 cm

Zustandsbeschreibung

478133

2017-08-16