Fåtöljer Swedese

Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese
Fåtöljer Swedese

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets slut, enligt uppgift Swedese, bok, rött tyg, bakbenen med hjul, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

478138

2017-08-15