Klubbat för:
23 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
JOAN MIRO (1893-1983): "Hommage aux prix Nobel", 1976, signerad och numrerad Miro 85/100, ca 75x55 cm
LITTERATUR: Mourlot 1094
Zustandsbeschreibung
478161
2017-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner