Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm
Zustandsbeschreibung
478175
2017-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner