Katsushika Hokusai Träsnitt

Katsushika Hokusai Träsnitt
Katsushika Hokusai Träsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATSUSHIKA HOKUSAI (1760-1849): Fiskare vid Kajikasawa i provinsen Kai, ur The 36 views of mt Fuji, träsnitt, 1900-tal, signerad Zen Hokusai Iitsu hitsu, oban 25x37 cm

478184

2017-08-16