Bengt-Erland Everhall

Bengt-Erland Everhall
Bengt-Erland Everhall
Bengt-Erland Everhall
Bengt-Erland Everhall

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT-ERLAND EVERHALL (f. 1923): Nakenstudie vid kust, signerad och daterad Everhall, -52, blandteknik, ca 28x40 cm

478194

2017-08-16