Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLFORDON, 12 st., 1950/60-tal, olika fabrikat bland annat Dinky Toys, Schuco och Lesney, längd ca 5-18 cm
Slitage, figuren till Pathe News ej original, en del lagad
478196
2017-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här