Modellfordon olika fabrikat

Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat
Modellfordon olika fabrikat

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

MODELLFORDON, 12 st., 1950/60-tal, olika fabrikat bland annat Dinky Toys, Schuco och Lesney, längd ca 5-18 cm

Slitage, figuren till Pathe News ej original, en del lagad

478196

2017-08-16