Yaacov Agam serigrafi

Yaacov Agam serigrafi
Yaacov Agam serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YAACOV AGAM (född 1928): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Agam, numrerad 85/100, färgserigrafi, bladmått ca 56x76 cm

478202

2017-08-16