Arnaldo Pomodoro

Arnaldo Pomodoro
Arnaldo Pomodoro

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNALDO POMODORO (Italien född 1926):Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och numrerad 85/100, etsning/collage, ca 69x50 cm

478205

2017-08-16