Solveig Pripp skulptur

Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLVEIG PRIPP (född 1929) Skulptur, sittande flicka, signerad samt numrerad 2/10, patinerad brons, höjd ca 12,5 cm.

478206

2017-08-16