Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Hälsingland, Järvsö, 1800-talets början, polykromt bemålat, dekor av blomsterbukett samt molnformationer, invändigt med två hyllplan, höjd ca 97 94x32 cm
Slitage, lås saknas
478216
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här