Vas Persien silver

Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver
Vas Persien silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, silver, Persien, tidigt 1900-tal, driven dekor med med bl.a. fåglar och bladverk, höjd ca 25 cm, vikt ca 893 g

Bucklor, skevhet

478219

2017-08-16