Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, England, Queen Anne, kallstämplad TB, mahogny, sitthöjd 47 cm
Senare klädsel, lagningar och förstärkningar
478243
2017-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här