Karmstol Queen Anne

Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne
Karmstol Queen Anne

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, England, Queen Anne, kallstämplad TB, mahogny, sitthöjd 47 cm

Senare klädsel, lagningar och förstärkningar

478243

2017-08-16