Peter Weiss, Kalaset

Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 500 SEK

PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik på papper, 39 x 55 cm.

478244

2017-08-20