Byrå gustaviansk
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-talets slut, gustaviansk, 3 lådor, beslag i förgylld brons, fanerad med bl.a. alrot, alm, höjd ca 84, 108x52 cm, nyckel medföljer
Slitage, slagen skiva, smärre ytmärken, senare fotbeslag
478245
2017-08-16