Skulptur Karl XII

Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII
Skulptur Karl XII

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Karl XII, gips 1900-tal, signerad och daterad 1909, höjd ca 41 cm

Slitage, värjan saknas, nagg, sprickor

478249

2017-09-24