Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, troligen Birger Ekman för Mjölby Intarsia, 1940-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med bl.a. stjärntecken, höjd ca 175 cm
Bruksslitage, utbytt urverk till quartz
478252
2017-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här