Leszek Piasecki oljemålning

Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LESZEK PIASECKI (Polen, 1928-1990): Slädparti med hästar, signerad Leszek Piasecki, olja på duk, 30x50 cm

478279

2017-08-19