Rune Hagman oljemålning
2017-08-17
478285
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUNE HAGMAN (1914-2007): Figurkomposition, signerad R. Hagman, olja på duk, ca 64x121 cm