Spegellampett 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, förgylld, ljusarmar i mässing, krönt av lyra, höjd ca 72x63 cm
Kuntoraportti
Slitage, lagningar
478287
Päivämäärä:
2017-08-17