Spegellampett 1800-tal

Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, förgylld, ljusarmar i mässing, krönt av lyra, höjd ca 72x63 cm

Kuntoraportti

Slitage, lagningar

478287

Päivämäärä:

2017-08-17