Eduardo Paolozzi litografi

Eduardo Paolozzi litografi
Eduardo Paolozzi litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDUARDO PAOLOZZI (född 1924): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad 1974, 85/100, litografi, ca 67x48 cm

478298

2017-08-17