Krishna Reddy färgetsning

Krishna Reddy färgetsning
Krishna Reddy färgetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISHNA REDDY (Indien/USA född 1925): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Krishna Reddy, 85/100, färgetsning, ca 35x52 cm

478299

2017-08-17