Taburetter 1800-tal

Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal
Taburetter 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, empire, grönmålade, svängda ben, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 42 cm

Renoverade, kompletterade, slitage

478301

2017-08-17