Meckseper färgetsning

Meckseper färgetsning
Meckseper färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDRICH MECKSEPER (född 1936): Stilleben, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad -76, numrerad 85/100, färgetsning, ca 39x49 cm

478304

2017-08-17