Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KÅRE ESPOLIN JOHNSON (1907-1994): ´´Juksafiskere II´´ , (Hommage aux Prix Nobel), signerad och numrerad Espolin Johnson 85/100, ca 46x66 cm
Gulnader
478305
2017-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här