Kåre Espolin Johnson

Kåre Espolin Johnson
Kåre Espolin Johnson

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KÅRE ESPOLIN JOHNSON (1907-1994): ´´Juksafiskere II´´ , (Hommage aux Prix Nobel), signerad och numrerad Espolin Johnson 85/100, ca 46x66 cm

Gulnader

478305

2017-08-17