Kimmo Kaivanto färglitografi

Kimmo Kaivanto färglitografi
Kimmo Kaivanto färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMMO KAIVANTO (1932-2012): "Neljän Tuuman Ajatuksia", (Hommage aux Prix Nobel), signerad Kimmo Kaivanto -74, 85/100 färglitografi, bladmått ca 75x55 cm

fläckar, saknas glas

478306

2017-08-17