Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KIMMO KAIVANTO (1932-2012): "Neljän Tuuman Ajatuksia", (Hommage aux Prix Nobel), signerad Kimmo Kaivanto -74, 85/100 färglitografi, bladmått ca 75x55 cm
fläckar, saknas glas
478306
2017-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här