Julio le Parc serigrafi

Julio le Parc serigrafi
Julio le Parc serigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): Grafisk komposition, (Hommage aux Prix Nobel), serigrafi, signerad le Parc, numrerad 85/100, bladmått ca 75x55 cm

478308

2017-08-17