Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): Grafisk komposition, (Hommage aux Prix Nobel), serigrafi, signerad le Parc, numrerad 85/100, bladmått ca 75x55 cm
478308
2017-08-17