Bordsarmaturer med putto

Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto
Bordsarmaturer med putto

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATURER, ett par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, dekor i form av putti med ymnighetshorn, total höjd ca 74 cm

Smärre slitage

478312

2017-08-17