Sidney Nolan färgoffsetlitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDNEY NOLAN(1917-1992): Figur i landskap, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Nolan 85/100, färgoffsetlitografi, ca 56x75 cm

saknar glas, löst blad

478314

2017-08-17