Ernst Fuchs färgetsning
Vollendet
2017-08-17
478317
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ERNST FUCHS (född 1930): Figurkomposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Ernst Fuchs, färgetsning, numrerad 85/100, ca 42x54 cm