Matgrupp 5 delar Farstrup

Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup
Matgrupp 5 delar Farstrup

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, teak, bestående av: 4 stolar Farstrup, omärkta, bord med 2 utdragskivor á 40 cm st., höjd ca 74 cm, ca 121x83 cm

Slitage, repor

478326

2017-08-17