Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, teak, bestående av: 4 stolar Farstrup, omärkta, bord med 2 utdragskivor á 40 cm st., höjd ca 74 cm, ca 121x83 cm
Slitage, repor
478326
2017-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här