James Rosenquist litografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAMES ROSENQUIST (född 1933): Time Stream, (Hommage aux Prix Nobel), färgserigrafi och litografi, 1975, signerad och numrerad Rosenquist 85/100, ca 76x57 cm
LITTERATUR: Glenn 87
saknar glas
478327
2017-08-17