James Rosenquist litografi

James Rosenquist litografi
James Rosenquist litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (född 1933): Time Stream, (Hommage aux Prix Nobel), färgserigrafi och litografi, 1975, signerad och numrerad Rosenquist 85/100, ca 76x57 cm
LITTERATUR: Glenn 87

saknar glas

478327

2017-08-17