Teddybjörn

Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn
Teddybjörn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEDDYBJÖRN, Tyskland, 1900-talets första hälft, textilt material, fotsulor i skinn, stoppad med halm, höjd ca 92 cm.

Ett öga löst, bruks och åldersrelaterat slitage.

478328

2017-08-17