Sidobord 1800-tal
2017-08-17
478345
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, vitmålat, träskuren och bronserad dekor av bandfläta, höjd ca 62, 105x32 cm
Slitage, skiva något skev, ben möjligen kortade