Sälbössa

Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄLBÖSSA, flintlås ombyggt till slaglås, 1700-tal, oktagonal pipa, stock med kolvlåda och metallbeslag, kultänger samt kruthorn medföljer, längd ca 134 cm

Renoverad, kompletterad, vissa skador

478352

2017-08-17