Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LORENS PASCH den yngre(1733-1805): tillskriven, "Sjömannans avsked", olja på duk, a tergo med påskrift Lorentz Pasch jun pinx, ca 36x29 cm
Krackeleringar
478363
2017-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här