Lorens Pasch den yngre oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LORENS PASCH den yngre(1733-1805): tillskriven, "Sjömannans avsked", olja på duk, a tergo med påskrift Lorentz Pasch jun pinx, ca 36x29 cm

Krackeleringar

478363

2017-08-17