Rodney Kinsman 4 barstolar Tokyo
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RODNEY KINSMAN, 4 barstolar modell Tokyo, Bieffeplast, förkromade stålrör, ryggstöd i gummi, konstläderklädda sitsar, modellen tillverkad 1980-1989
Bruksslitage, några sitsar med tryckmärken/skador
478370
2017-08-17