Peder Duke färglitografier

Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Komposition, signerad Peder Duke 1996 resp 1991, numrerad EA VIII/XI res. 214/300, färglitografi, bildyta ca 30x41 resp. 32x37 cm

478384

2017-08-17