Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): (2) Komposition, signerad Peder Duke 1996 resp 1991, numrerad EA VIII/XI res. 214/300, färglitografi, bildyta ca 30x41 resp. 32x37 cm
478384
2017-08-17