Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Arman, numrerad 85/100 cm, litografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad
478404
2017-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här