Fernandez Arman serigrafi

Fernandez  Arman serigrafi
Fernandez  Arman serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Arman, numrerad 85/100 cm, litografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad

478404

2017-08-17