Axel Eriksson oljemålning

Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL ERIKSSON (1923-2010): Komposition med fiolspelare, olja på pannå. signerad och daterad Axel Eriksson 1958, 106x38 cm

478407

2017-08-18