Sidobord teak
2017-08-18
478424
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIDOBORD, 1 par, 1960/70-tal, teak, svärtade ben, höjd 45, 56x37 cm
Ytskador