Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979), "Bretagne"´, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 44x58 cm
Bok medföljer
478436
2017-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här