Joakim Eneroth print
Valmis
2017-08-20
478451
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
JOAKIM ENEROTH (född 1969): Utan slut I, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 1/25, 2003, kopierad 2004, mattlaminerad lambda print, höjd 95x316 cm