Gustav Lannmark teckningar

Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAV LANNMARK(1900-tal), 3 st, Ekivoka motiv, tusch samt täckvitt, signerade G Lannmark, varierande storlekar

478462

2017-08-18