Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1950-tal, underliggande tidningshylla, höjd ca 50, 150x55 cm

Minimalt slitage

478469

2017-08-18